Servis herních konzolí

Provádíme servis všech značek herních konzolí, zejména:

  • XBOX
  • Nintendo Switch
  • NVIDIA Shield
  • Playstation
  • A mnoho dalších herních konzolí dostupné na EU trhu

Oprava displejů Poškozený display u zařízení není nic neobvyklého, zajistíme vám kompletní opravu vašeho zařízení. Zařízení při opravě vyčistíme a aktualizujeme. 

Oprava základních desekZařízení nefunguje tak jak má, nebo se nezapne. Zajistíme vám kompletní opravu formou výměny vadného SMD dílu. Opravujeme na součástkové úrovni. 

Čištění a aktualizaceHerní konzole jako každé jiné stroje a elektronika vyžaduje každoroční údržbu. Zajistíme kompletní údržbu a servis vašeho zařízení. Vždy provádíme komplexní servis od vyčištění, aktualizace systému až po kontrolu HW. 

Oprava konektorůPoškozený napájecí, datový či obrazový HDMI port. Vyměníme Vám jakýkoliv konektor na vašem zařízení. 

Oprava game padu / ovladačů


Poškozené ovladače dokážeme opravit. Vyměníme tlačítka, joysticky, analogy, konektory či celý kryt zařízení.Oprava Blue Rey či DVD mechaniky


Nenačítá vám vaše herní konzole přenosové médium (DVD), vyměníme vám ho. 

Koncová cena opravy zařízení se odvíjí dle ceny náhradních dílů které je potřeba vyměnit a času servisního zásahu montáže zařízení.

Dostupnost a cena náhradních dílů se u dodavatelů může pružně měnit. Koncová cena opravy bude sdělena po diagnostice zařízení a zjištění ceny náhradního dílu telefonickým kontaktování technika. V případě nerealizované opravy či zamítnuté opravy ze strany zákazníka bude účtován poplatek za provedenou diagnostiku zařízení a kompenzaci času stráveného nad diagnostiku a zpracování zakázky. 


Potřebujete zprovoznit vaše zařízení či poradit s jeho prvním spuštěním nebo nastavením?

Zavolejte nám na +420 478 471 100 nebo nám napište email info@maxcompservis.cz