Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Kdo osobní údaje sbírá a zpracovává?

Miroslav Dolatowski (IČO: 06220924) se sídlem Ervěnická 1006 , Jirkov 431 11, který provozuje tento web na adrese wwww.maxcompservis.cz

Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.
E-mail: vymena-BGA@seznam.cz / info@maxcompservis
Mobil: +420 733 518 306

Jaká máte práva?

Získání opisu osobních údajů - napište mi přes kontaktní formulář a pošlu vám jaká data o vás zpracovávám.
Opravu osobních údajů - je něco v nepořádku nebo jsou některé údaje zastaralé? Kontaktujte mě a provedu požadovanou aktualizaci.
Výmaz osobních údajů - pokud si nepřejete, aby vaše data byla dále zpracovávána, napište mi přes kontaktní formulář a o vše se postarám.
Odvolat souhlas - rozmysleli jste si to a chcete odvolat váš souhlas se zpracováním údajů? Napište mi zprávu.
Podat stížnost - v případě pochybností se můžete kdykoliv obrátit na mne nebo na hlavní dozorový Úřad pro ochranu osobních údajů.

Jak jsou osobní údaje chráněné?

Mé webové stránky www.maxcompservis.cz disponují HTTPS protokolem (platným SSL certifikátem) pro šifrované spojení mezi serverem a uživatelem. Díky této úrovni zabezpečení se výrazným způsobem minimalizuje riziko ztráty nebo odcizení osobních údajů během přenosu dat (např. při vyplňování a odesílání poptávky skrze kontaktní formulář nebo chatovací okno).

Veškerý obsah webových stránek www.maxcompservis je fyzicky umístěn na bezpečných serverech společnosti WEDOS Internet, a.s. (IČO: 28115708), se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou 373 41, která je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, více o společnosti ZDE.

Soubory cookie

Cookies pro měření návštěvnosti webu a přizpůsobení zobrazení webových stránek jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu správce. Na těchto webových stránkách používám analytický nástroj Google Analytics pro měření návštěvnosti webu od společnosti Google Inc., se sídlem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Detailní informace o Google Analytics a ochraně osobních údajů naleznete na www.google.com/intl/cs/privacy/privacy-policy.html
Pokud chcete zabránit sledování, můžete si nainstalovat doplněk do vašeho internetového prohlížeče tools.google.com/dlpage/gaoptout

Aktualizace zásad pro ochranu osobních údajů

Průběžně mohu Zásady ochrany osobních údajů upravovat či aktualizovat, jakékoliv změny těchto výše uvedených zásad se stanou účinnými po jejich zveřejnění na této webové stránce.

Poslední aktualizace: 18. Dubna 2022