Jura

OPRAVY, SERVISNÍ PROHLÍDKY A PRAVIDELNÉ ÚDRŽBY VAŠEHO KÁVOVARŮ JURA

Hledáte pozáruční servis kávovarů Jura?

​Máte drahý kávovar, ale chuť připravované kávy už není tak skvělá jako před časem? Nebo přestal úplně fungovat a Vy nemáte potuchy, co může být příčinou? Jestliže kávovar ztratil funkčnost, zároveň má po záruční době a Vy nevíte, co s ním, obraťte se na nás. Provádíme odborný servis kávovarů Jura.

Váš kávovar potřebuje péči

​Aby kávovar připravoval Váš oblíbený kávový nápoj po dlouhé roky, je nutné o něj pravidelně a s láskou pečovat. I přes veškerá Vaše úsilí však přichází po čase chvíle, kdy jej musíte svěřit do péče odborníků. Náš tým se specializuje na pozáruční opravy automatických a pákových kávovarů Jura. Servis provádí naši školení technici s letitou praxí a zkušenostmi. Dopřejte svému kávovaru pravidelnou údržbu a servis. Kontaktujte nás. V Jirkově a okolí jej zdarma vyzvedneme, z ostatních částí republiky jej vyzvedne náš kurýr. Provedeme diagnostiku kávovaru zdarma, zavoláme Vám podrobnosti stavu Vašeho kávovaru i cenu opravy. Je jen na Vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo ne. 

VÝHODY NAŠICH SERVISNÍCH SLUŽEB

  • Váš kávovar vyzvedneme v Jirkově a okolí zdarma, po ČR pak naším kurýrem

  • Provedeme diagnostiku a nacenění opravy zdarma

  • Je jen na Vás, zda si kávovar u nás necháte opravit, nebo si jej vyzvednete neopravený zpět

  • Údržbu a servis provádíme do 3 dnů od odsouhlasení ceny

  • Po domluvě je tu možnost vyzvednutí Vašeho kávovaru i o víkendu

  • Garantujeme slevu na opravu kávovarů starších 5 let

Není to pravé kávové?

Nejste spokojeni s chutí Vaší oblíbené kávy? Vyplňte náš kontaktní formulář. Provedeme diagnostiku a připravíme cenovou kalkulaci i postup opravy Vašeho kávovaru tak, aby fungoval opět jako nový.

 


KONTAKTUJTE NÁS
Objednejte si servis online. Ozveme se Vám do 24 hod.