Philips

Nefunguje Vám kávovar?

​Všimli jste si, že Váš kávovar už nepřipravuje Vaši oblíbenou kávu tak skvěle jako dříve? Nebo Vám kávovar vypověděl službu a Vy nemáte možnost připravit si svůj oblíbený kávový nápoj? Zavolejte si na pomoc naše odborníky. Váš kávovar zkontrolujeme, provedeme údržbu a seřídíme veškeré jeho části tak, aby fungoval opět jako nový.

Zajistěte svému kávovaru Philips odborný servis

  • Kávovar vyzvedneme v Jirkově a okolí zdarma, po dalších částech ČR pak naším kurýrem

  • Provedeme nezávaznou diagnostiku zdarma

  • Je jen na Vás, zda si u nás kávovar necháte opravit či nikoliv

  • Údržbu a servis provádíme do 3 dnů po odsouhlasení cenové nabídky

  • Po domluvě Váš kávovar vyzvedneme i o víkendu

  • Garantujeme výhodnou slevu pro kávovary starší 5 let

Kdo jsme

Jsme specializovaná servisní firma provádějící pozáruční opravy kávovarů Philips. Specializujeme se na automatické a pákové kávovary. Veškerý servis provádí náš odborně školení specialista. Nechte si zdarma zkontrolovat svůj kávovar pomocí diagnostiky. Cenovou nabídku Vám sdělíme ihned po zjištění závad. Je jen na Vás, zda si kávovar Philips necháte u nás opravit, či si jej vyzvednete zpět v původním stavu. K opravě a servisu přijímáme i kávovary starší 5 let, na které poskytujeme speciální slevy na servis. 

Objednejte si odborný servis kávovaru

​Pokud máte doma značkový kávovar a stále máte pocit, že to není to pravé kávové, pak vyplňte náš kontaktní formulář a my si pro Váš stroj v Jirkově a okolí přijedeme, popřípadě nám jej můžete zaslat kurýrem z ostatních částí republikyNásledně provedeme zdarma diagnostiku, při které zjistíme veškeré jeho nedostatky. Na Vás bude pak rozhodnutí, jestli kávovar opravíme, či ne. 


KONTAKTUJTE NÁS
Objednejte si servis online. Ozveme se Vám do 24 hod.