POČÍTAČOVÉ SESTAVY MAXCOMP

Vybrat si ten správný počítač, který bude dokonale vhodný právě pro vaše potřeby, nemusí být vůbec snadné. Můžete si zde nechat sestavit počítač dle vašich představ nebo si můžete vybrat jeden ze tří počítačových sestav. Jak na to? Poradíme vám v následujícím přehledu.


PROČ NAŠIM PC SESTAVÁM DŮVĚŘOVAT?

Naše doporučené PC sestavy vznikly z jednoho prostého důvodu. Aby existovalo místo, kde najdete neustále aktualizované počítačové sestavy pro okamžité zakoupení. Většina veřejných doporučených PC sestav se příliš neaktualizuje a to je bod úrazu. Počítačový hardware je dynamický trh, kde se ceny mění doslova každý den. A co bylo výhodné včera, dnes již být nemusí.

Doporučené sestavy na naší stránce MAXCOMPSERVIS jsou tedy aktualizovány dokonce i několikrát denně. Vyvinuli jsme si interní systém, který nám hlídá dostupnost produktů a upozorňuje nás na výhodné slevy. Proaktivně tedy na změny reagujeme a upravujeme sestavy tak, aby byla zajištěna nejen správná kompatibilita komponentů, ale také výhodnost celé sestavy.

PRO KOHO JSOU NAŠE SESTAVY URČENÉ?

Naše sestavy jsou určené pro obecné využití. Mají dostatečný výkon pro základní pracovní využití - od vyplňování velkých Excel tabulek přes nenáročný střih videa až po občasné streamování. Zároveň jsou optimalizované pro co nejlepší herní výkon v dané cenové kategorii.

ŘEŠÍME U POČÍTAČŮ HLUČNOST?

Ano, řešíme. Nikoliv ale extrémně. Opět myslíme na typického uživatele, který jen chce tichou sestavu, která ho nebude rušit při hraní. Proto vybíráme takové komponenty, které nejsou zbytečně hlučné, ale zároveň nevybíráme ultra odhlučněné alternativy, které by jen prodražily sestavu.

U našich sestav počítejte se zlatým středem. Při náročných výpočtech a hraní sestavu uslyšíte, ale jen decentně. Do sestav nedáváme hlučné grafiky, používáme lepší chladiče a také hlídáme airflow skříní, ať vám počítač nehučí jako při vzletu letadla.


MÁTE SPECIÁLNÍ POŽADAVEK?

Nenašli jste, co jste hledali? Rád vám pomohu najít řešení vašeho problému. Zavolejte nám na

+ 420 733 518 306 nebo nám napište email info@maxcompservis.cz