Spolupráce s námi

Servis výpočetní, telekomunikační techniky - jsme pozáruční servis všech značek mobilních telefonů, tabletů a notebooků. Provádíme veškeré druhy oprav mobilních telefonů iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi a jiných značek včetně tabletů i notebooků přímo na naší servisní pobočce v Jirkově.


Opravy realizujeme od firemních i soukromých zákazníků z celé ČR prostřednictvím kurýrní služby GLS s doručením do 24hodin...

Specializujeme se na opravy značek Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Sony Xperia, Nokia, HTC a také čínských "no-name" značek např. Cubot, Oukitel, Doogee aj..

U výpočetní techniky se pak jedná o značky ACER, ASUS, DELL, PRESTIGIO, PACKARDBELL, HP, LENOVO, SONY VAIO aj.

Naši technici mají dlouholeté zkušenosti s opravami mobilních telefonů, diagnostikou závad a úpravami software. Oprava prasklého skla displeje je u nás prováděna strojní metodou, která je shodná s procesem výroby displeje u výrobce.

Servisy určené k provedení opravy nikam neposíláme a opravy jsou prováděny přímo u nás.

Díky tomu jsme schopni nabídnout rychlý servis a hlavně prvotřídní kvalitu provedení shodnou s původním originálem.

Profesionalita, odborné znalosti a zkušenosti našich techniků vyřeší i Váš problém s Vašim mobilním zařízením a to vždy za nejlepší cenu na trhu.

V našem MAXCOMPSERVISu lze realizovat také opravy na počkání nebo ten samý den, pokud to povaha a technologie opravy i konstrukce mobilního telefonu nebo tabletu umožňuje.

Výměna displeje Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi a jiné, oprava nabíjení, výměna baterie, odblokování kódu (gesto, heslo, atd.) i opravy základových desek jsou jen základní požadované opravy mobilních telefonů našich zákazníků. Provádíme samozřejmě také servis tabletů a notebooků všech značek...

Nejlepší kvalita a cena

Profesionální a rychlá oprava

Záruka spokojenosti

Dvouletá záruka na provedenou opravu

Program B2B spolupráce s možností nastavení cen.