Kamerové systémy

Nabízíme montáž a správu kamerových systémů HIKVISION v Chomutově a okolí. 

                                   Kamerové systémy pro rodinné domy / menší prodejny / bytové stavby a chaty.

V dnešní době je bezpečnost a ochrana majetku velice důležitá. Kamerové zabezpečovací systémy jsou jednoduchým nástrojem, kterým můžete svůj majetek ochránit a sledovat.
Nahrávka z kamerového systému pak může velmi výrazně pomoci policii dopadnout pachatele trestné činnosti, nebo odhalit a usvědčit nepoctivé zaměstnance.
Velká výhoda kamerového systému je, že se stará "sám o sebe". Při obvyklé činnosti není zapotřebí žádná obsluha a tím nevznikají žádné dodatečné náklady. Kamery můžete snadno sledovat přes počítačovou síť a vzdáleně přes internet na chytrém telefonu, počítači nebo tabletu.
Přístup do systému je chráněn heslem proti neoprávněnému použití a to jak přes internet tak lokálně. Kamerové systémy mohou při detekci pohybu v nastavené detekční zóně spustit alarm (poslat e-mail, sms, sirénu atd).
Nejdůležitější částí systému jsou kamery. Dnes se instalují výhradně barevné kamery v různých provedeních, například vodotěsné, s dálkovým ovládáním a zoomem nebo kamery s integrovaným nočním viděním (infra přísvit). Noční vidění je velmi účinné například v hernách a barech, kde je vešinou šero, přesto je obraz velmi kvalitní. Příklad můžete shlédnout v našich ukázkách.
V dnešní době digitálních technologií nejčastěji doporučujeme IP kamerové systémy. Tyto digitální kamery (IP kamery) poskytují kvalitní obraz s rozlišením až 12 Mpix a velkou výhodou je snadná údržba a další rozšiřitelnost celého systému. Moderní IP kamerové systémy přenáší obraz digitálně prostřednictvím počítačové sítě a to jak po kabelu, tak bezdrátově pomocí WiFi.
Druhou často používanou technologií jsou AHD kamerové systémy, které nahrazují zastaralou analogovou technologii. Výhoda je možnost využít koaxiální kabeláže a levně provést rekonstrukci starého kamerového systému.
Ke všem kamerovým systémům lze také připojit mikrofon pro nahrávání všech zvuků v monitorované místnosti. Mikrofony mohou být jak součástí kamer, tak skryté zařízení.
Přestože každé naše řešení je individuální, vždy dosáhneme velmi dobrého poměru cena/výkon. Máme zkušenosti s malými instalacemi až po rozsáhlé kamerové systémy ve velkých prostorech a proto Vám doporučíme ideální komponenty celého systému. 


Prohlédněte si video ukázky z různých typů kamerových bezpečnostních systémů. Rádi Vám systémy předvedeme také u Vás přímo v místě instalace. 

Nenašli jste, co jste hledali? Rád vám pomohu najít řešení vašeho problému. Zavolejte nám na 

+420 478 471 100  nebo nám 

napište info@maxcompservis.cz